Materials 1 Project

Materials 1 Project

Regular price
$25.00
Sale price
$25.00
Unit price
per 

This covers the cost of all fabric and notions necessary to complete 1 project of equal value.  Typically, students will make a piece of clothing, a decorative pillow or a bag as 1 project.

Materials and Notions may also be purchased in a bundle at a discount.